Galeria

IV Górski Maraton Jogi w Wierchomli

27-28 sierpnia 2016

Previous
Next
Z roku na rok przybywa coraz więcej uczestników Górskiego Maratonu Jogi. W dniu 28 sierpnia 2016r. podczas jego czwartej edycji zorganizowanej przez portal Joga-Joga.pl i Hotel Wierchomla ***SKI&SPA zgromadziło się ponad 150 osób! Byliśmy zachwyceni frekwencją oraz pogodą, która nam dopisywała od rana do nocy. Uczestnicy podczas warsztatów przygotowujących do wykonania 108 Powitań Słońca.
Previous
Next
Wspólna praktyka jogi połączyła zarówno początkujących jak zaawansowanych joginów. Pierwszego dnia, podczas warsztatu Jogi Funkcjonalnej z Radkiem Rychlikiem, można było doświadczyć jak istotne znaczenie ma subtelność i dokładność każdego ruchu, poznać pozornie proste lecz głęboko docierające do każdej komórki naszego ciała ćwiczenia, których systematyczne wykonywanie z respektem dla swoich możliwości, pomoże bezpiecznie i z sukcesem zatroszczyć się o kondycję naszego układu kostno-szkieletowego.
Previous
Next
Warsztaty jogi z Wiktorem Morgulcem, w formule RUCH-ODDECH-RELAKS, pomogły gruntownie przygotować się do 108 Powitań Słońca, tak, aby każdy z uczestników mógł wykonać swój własny Maraton w tej sekwencji, bez zbędnych obciążeń dla organizmu i w zgodzie ze swoją wydolnością. Czujne oko nauczyciela rejestrowało każde niedociągnięcie …;-)
Previous
Next

Sobotni wieczór, rozpoczął się projekcją filmu Ayelet Menahemi i Eilony Ariel: „ODSIEDZIEĆ SWOJE – MEDYTACJA VIPASSANA W INDYJSKICH WIĘZIENIACH”, a zakończył relaksującą kąpielą w dźwiękach gongów i mis, którą specjalnie z myślą o odpowiednim dostrojeniu naszych wibracji do intencji wydarzenia – uraczył nas dwukrotnie Adam Lis:-)

Previous
Next
W niedzielę, po warsztacie przygotowującym do 108 Powitań Słońca, miały miejsce warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych, prowadzonych przez ekspertów z firmy Organique – głównego sponsora imprezy. Można było nie tylko poznać różne rodzaje i właściwości glinek, ale także przygotować sobie własną maseczkę – dobrać jej składniki indywidualnie dla swojego rodzaju skóry. Było wyjątkowo aromatycznie:-) Po warsztacie, wyciągiem lub pieszo, wybraliśmy się na szczyt góry Wierchomla, aby wspólnie wykonać 108 Powitań Słońca. Pełni dobrej myśli i nadziei na szybki powrót Marty Steiner do zdrowia, ukończyliśmy III Górski Maraton Jogi, którego intencja dzięki każdemu z Was mogła nabrać mocy. Namaste!:-)
Previous
Next

Na koniec imprezy, przy wege grillu, ufundowanym przez sponsora imprezy firmę Polsoja, zostały ogłoszone wyniki konkursu na najlepsze hasło. Nagrody zostały ufundowane przez głównego sponsora, producenta naturalnych kosmetyków – Organique oraz firmę Shoper. Krótkie przypomnienie nagrodzonych haseł i laureatów, którym jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

1 miejsce – Wyjazd z jogą do Wierchomli na turnus wakacji z jogą 2016 ufundowany przez firmę ORGANIQUE – Karolina Rymer za hasła: „Organique – mój naturalny wybór” i „Równowaga to spokój moich myśli, podczas burzy moich zmysłów”

2 miejsce – Profesjonalny zestaw akcesoriów do praktykowania jogi ufundowany przez firmę Shoper – Barbara Almonkari za hasło: „Na górze Wierchomla maraton jogiczny zmieni Ci życie w sposób magiczny.”

3 miejsce – Zestaw kosmetyków ufundowanych przez firmę ORGANIQUE oraz płyty DVD – Wioletta Talejew za hasło: „Shoper – i masz już sprzedane.”

Jury, spontanicznie przyznało także nagrodę dodatkową – zestaw kosmetyków firmy Organique dla jogina – Górskiego Wędrowca, który podjął się wyzwania odnalezienia zaginionej podczas wyprawy wyciągiem maty do jogi, należącej do jednego z uczestników Maratonu – misja zakończyła się sukcesem:-)

Previous
Next

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas i intencję w sercu – zarówno podczas 108 Powitań Słońca jak i podczas koncertu mis i gongów dedykowanego Marcie. Oby taka moc pozytywnych wibracji towarzyszyła Wam każdego dnia! 

Previous
Next
Na koniec relacja jednej z uczestniczek:
„W tym roku z setką cudownych ludzi, miłośników jogi udało nam się ukończyć III Górski Maraton Jogi w Wierchomli. Za nami 108 Powitań Słońca, a we mnie góra pozytywnej energii, którą chciałabym zarazić innych i jednocześnie zachęcić, aby w przyszłym roku dołączyli do nas i było nas na szczycie jeszcze więcej:))
Uważam, że nie ma nic piękniejszego jak spotkanie ludzi, których łączy wspólna pasja oraz idea pomocy drugiemu człowiekowi. Spotkaliśmy się nie tylko, aby wspólnie, w otoczeniu górskich szczytów wykonać magiczne 108 powitań słońca, ale również, aby pomóc ciężko chorej jogince – Marcie Steiner. To w intencji powrotu Marty do zdrowia był dedykowany Maraton. Był więc duch i energia, a takie połączenie czyni cuda i tego życzę Marcie.
Oczywiście warto też wspomnieć o samej organizacji Maratonu, która zasługuje na uznanie i ciepłe podziękowania dla jej organizatorów.” –  Ania Kowalczyk z Warszawy
 
Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w albumach na Facebooku: