Galeria

VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli

23 – 26 sierpnia 2018

Previous
Next

Kolejny Joga Festiwal za nami!
Cztery dni pełne jogi, warsztatów kulinarnych, botaniczno-zielarskich czy kosmetyków naturalnych są już tylko we wspomnieniach uczestników Joga Festiwalu VI Górskiego Maratonu Jogi w Wierchomli Małej

Previous
Next

Pierwszy dzień Wydarzenia to przede wszystkim pierwszy kontakt z festiwalową atmosferą. Rozpoczął się zajęciami z jogi dynamicznej prowadzonymi przez Katarzynę Enerlich, potem zaś swoje pięć minut miały dzieci, które ćwiczyły pod okiem Agnieszki Lasoty. Nie mogło też zabraknąć Żanety Geltz z Magazynu Hipoalergiczni, która przedstawiła 10 kroków do zdrowia, szczęścia i równowagi.

Previous
Next

Piątek to także zajęcia z jogi, tym razem z funkcjonalnej prowadzonej również przez Katarzynę Enerlich oraz w formule ruch – oddech – relaks, czym zajmował się Wiktor Morglec. Dziećmi zaopiekowała się jogowo także Agnieszka Lasota. Był to również dzień warsztatów botaniczno-zielarskich w wykonaniu Marzeny Andrzejewskiej, kosmetyków naturalnych od Majru oraz anti-age’ingu twarzy prowadzonego przez Olgę Szemley. Nie obyło się także bez smakowitych warsztatów kulinarnych Agnieszki Majewskiej. Wszystko zostało zwieńczone spotkaniem z Ambasadorami Festiwalu.

Previous
Next

Sobota to kolejna porcja wartościowych spotkań i warsztatów, tym razem oddechowych Anny Ryczek i kulinarnych Małgorzaty Sobczyk z Fundacji Szczęśliwi bez Cukru. To również zajęcia z jogi funkcjonalnej Katarzyny Enerlich i dla dzieci w wykonaniu Agnieszki Lasoty, jak i kulminacyjny punkt całego wydarzenia, czyli Maraton Jogi 108 Powitań Słońca, który poprowadził Wiktor Morgulec. Uczestnicy przez chwilę obawiali się, czy dopisze pogoda, jednak w chwili rozpoczęcia Maratonu i podczas jego trwania okazała się ona przychylna. Dodatkowo można było wziąć udział w ponadprogramowych zajęciach z anti-age’ingu twarzy. Ten dzień zakończony został rozwiązaniem konkursu z nagrodami, wspólnym vege grillem oraz koncertem na gongi i misy tybetańskie Adama Lisa i Roberta Mątewskiego.

Previous
Next

Niedziela była ostatnim dniem Festiwalu, który wypełniony został jogą, warsztatami kulinarnymi, tym razem w wykonaniu Violetty Domaradzkiej i Roberta Zakrzewskiego z fundacji Run Vegan, oraz botaniczno-zielarskimi Marzeny Andrzejewskiej. Niespodzianką był też kolejny koncert na gongi i misy tybetańskie.
. W strefie wystawowo-handlowej zaprezentowały się firmy związane ze zdrowym stylem życia
Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas i dobrą intencję podczas 108 Powitań Słońca. Do zobaczenia na kolejnym maratonie!

Ambasadorami wydarzenia byli: pisarka Katarzyna Enerlich; medalistka olimpijska Oktawia Nowacka; autorka bloga Gotuję, nie truję Agnieszka Majewska; Wiktor Morgulec oraz trener Szymon Urban (znany jako „Muły i Brokuły”)