MIEJSCE

Festiwal związany jest z przepięknym miejscem „na końcu świata”, Wierchomlą Małą w Beskidzie Sądeckim i ***Hotelem Wierchomla Ski&Spa Resort oraz Domkami na Górce, wchodzącymi w skład kompleksu. Wierchomla tonie w zieleni i rześkim górskim powietrzu. To miejsce stworzone do wędrówek i spacerów, do zapatrzenia się w horyzont i oddychania pełną piersią. Do tego wspaniała kuchnia i spa. Tu się spotykamy…

Domki Alpejskie

Nocuj w Hotelu Wierchomla w pokojach w widokiem na las!

Wygodne pokoje 2-osobowe w hotelu, w którym odbywają się wszystkie festiwalowe atrakcje. Na miejscu znajduje się Restauracja Tysina, gdzie jemy smaczne wegetariańskie i wegańskie posiłki. Tu też można korzystać ze spa i strefy wellness (basenu i saun). Dzieci mają swój klubik, zewnętrzny bezpieczny plac zabaw i mini zoo.

Doba hotelowa trwa od 16:00 do 12:00 dnia ostatniego
Hotel Wierchomla posiada bogatą ofertę zabiegów Spa oraz strefę wellness z krytym basenem.

Wybierz nocleg w klimatycznym Domku na Górce!

Drewniane domki oddalone są 900 m od Hotelu Wierchomla, 250 m od stacji kolejki górskiej Wierchomla 1.

Mamy do dyspozycji 3 domki, w każdym kilka niezależnych pokoi z łazienkami. Domki są drewniane, bardzo klimatyczne, otoczone lasem. Do domków trzeba podejść pod górę, nie ma możliwości wjechania samochodem. Uwzględnijcie to przy wyborze miejsca na nocleg.

Domki na Górce A, B, C to domki usytuowane na wzgórzu. Domek A oddalony jest od Budynku Głównego stacji 250 m, w tym 100 m pod górkę, Domek B i C – 300 m, w tym 150 m pod górkę. Do Domków nie ma możliwości dojazdu samochodem. Domki na Górce oddalone są od Hotelu Wierchomla Ski & Spa Resort o około 1200 m. Parking oddalony jest od Domków ok 400-500 m. 

Śniadania i obiadokolacje serwowane są w hotelowej restauracji „Tysina”
Zajęcia jogi będą odbywały się w salach hotelowych bądź w obrębie hotelu.
Odległość ***Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort do wyciągu krzesełkowego – 900 m