WARSZTATY 2020

W tym roku Joga Festiwal będzie trwał aż 7 dni! Przez cały tydzień planujemy ćwiczyć wzmacniającą i uzdrawiającą ducha i ciało jogę oraz spotykać się nie tylko z ekspertami zdrowego trybu życia, lecz także z ludźmi myślącymi i żyjącymi tak jak TY. Będzie to tydzień inspiracji, poszukiwań nowych pomysłów i zdobywania wiedzy, tydzień wypełniony pozytywną energią i wyciszającym odpoczynkiem.
Joga Festiwal w Wierchomli to jedyne wydarzenie w Polsce, gdzie będziesz mógł ćwiczyć pod okiem najlepszych i najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi w kraju.

Zajęcia jogi poprowadzą:

 • Wiktor Morgulec – joga Iyengara
 • Katarzyna Enerlich – joga funkcjonalna
 • Agnieszka Lasota – joga dla dzieci
 • Michał Kudzia – Vinyasa Joga, Acro Joga
 • Hanna Gryzińska – joga hormonalna, joga kręgosłupa
 • Katarzyna Marcinkowska – Yin Joga, Vinyasa Joga
 • Włodek Łagodzki – Maha Joga, joga klasyczna.
 
TYDZIEŃ SPOTKAŃ ZE ZNAKOMITYMI GOŚĆMI

Wbrew nazwie, Joga Festiwal to nie tylko joga. Podczas tygodnia spotkań ze znakomitymi Gośćmi dowiesz się wielu nowych, ciekawych i przydatnych rzeczy o, uogólniając, zdrowym trybie życia. Będą to wykłady, pokazy i warsztaty prowadzone przez najlepszych ekspertów w danej dziedzinie.

W programie m.in.:

  • “Jak  dożyć 100 lat lub więcej  w dobrej formie” – spotkanie poprowadzi dr n. med. Danuta Myłek
  • „COLOURS OF BALANCE” jak żyć kolorowo każdego dnia – poprowadzi ekspertka z zakresu psychologii koloru, trenerka, coach wizerunku Renata Majewska
  • „Defragmentacja Wewnętrznego Dysku” Podświadomość, magiczne miejsce, które wyznacza kierunki naszego życia – warsztat poprowadzi IWONA GUZOWSKA – wielokrotna mistrzyni świata w kick-boxingu. Pierwsza Polka, która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym i uzyskała tytuł Ironmana
  • Yogattractive – pokaz naturalnego anti-agingu twarzy – poprowadzi autorka metody Olga Szemley
  • Spokojny oddech, spokojny umysł – metoda Butejki w praktyce. Czyli dlaczego warto oddychać mniej – poprowadzi Anna Ryczek
  • Koncert na Gongi i Misy Tybetańskie – poprowadzi Adam Lis
  • Niezłe ziółko – spotkanie z ziołami w terenie poprowadzi Małgorzata Polańska – Kubiak, regionalna artystka i zielarka
  • Konsultacje z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
  • Zdrowie naturalnie, czyli jak wspomagać się olejkami eterycznymi
  • Test mięśniowy – narzędzie rozmowy z ciałem
  • Odmawiam, nie kupuję. Strategia minimalizmu, która ratuje nasze zdrowie i planetę

Zapisy na warsztaty tematyczne odbywają się pierwszego dnia trwania Festiwalu w godzinach otwarcia Biura Festiwalu.

BEZPŁATNA SOBOTA

22 sierpnia jest dniem OTWARTYM. Tego dnia odbędzie się VIII GÓRSKI MARATON JOGI „108 POWITAŃ SŁOŃCA”.
Wstęp wolny obowiązuje na:
– wszystkie zajęcia jogi, w tym zajęcia przygotowujące do Maratonu Jogi
– VIII Maraton Jogi „108 Powitań Słońca”

CZYM JEST GÓRSKI MARATON JOGI?

To największe w Polsce tego rodzaju wydarzenie, które ma już kilkuletnią tradycję. Polega na wykonywaniu sekwencji ćwiczeń w niezwykle malowniczej scenerii Beskidu Sądeckiego. Wspólne ćwiczenia mają za zadanie zmotywować i ułatwić sprostanie wyzwaniu, jakim jest „108 powitań słońca”. Wydarzeniu towarzyszy idea zwolnienia, refleksji i zwrócenia uwagi zarówno do wewnątrz, jak i skierowanie pozytywnej intencji na zewnątrz. Tegoroczne hasło Festiwalu brzmi „Joga ponad podziałami”, bo joga ma łączyć ludzi we wspólnym dążeniu do idealnego i zrównoważonego świata. W tym roku nową inicjatywą i punktem kulminacyjnym Maratonu będzie ułożenie napisu „YOGA” przez wszystkich uczestników.

Jak dożyć 100 lat lub więcej w dobrej formie

Podczas spotkania poruszony zostanie temat przyczyny przedwczesnego starzenia i kompleksowe postępowanie aby zapobiec  schorzeniom skracającym nasze życie.


Danuta Myłek, dr n.med – od 50 lat w zawodzie lekarza , specjalista alergolog, dermatolog, żywieniowiec. Za pracę doktorską o diecie w atopowym zapaleniu skóry otrzymała prestiżowy dyplom honorowy im. Prof. Tadeusza Obtułowicza za zasługi dla rozwoju polskiej alergologii ( 1988).
Stypendystka Uniwersytetu Medycznego w Helsinkach ( 1987) i Miami( 1993).
W 1995 uznana przez zarząd profesorski jako członek naukowy American College of Allergy, Asthma and Immunology za wkład w rozwój alergologii światowej ( 1995).
Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego
Członek Europejskiej Akademii Alergii i Immunologii Klinicznej.
W latach 1998-2001 członek Podkomisji d/s Rozwoju Alergologii przy Europejskiej Akademii Alergii i Immunologii Klinicznej.
Jako członek – założyciel Polskiego Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią – w latach 2000-2003 brała czynny udział w przywróceniu karmienia piersią i popularyzacji korzyści wynikających z karmienia piersią( artykuły prasowe, referaty naukowe, audycje radiowe , telewizyjne, pikniki tematyczne, wykłady dla lekarzy , położnych i pielęgniarek).
Autorka kilku książek o alergii, ostatnie to „ Oswoić alergie” wydanej przez wydawnictwo „BURDA” , które ukazało się we wrześniu 2018 roku. Autorka książki medyczno-kucharskiej „ Od lekarza do kucharza”.
Przez 3 lata wykładowca w dorocznych ogólnopolskich Dniach Alergii w Warszawie ( 2014-2016)
Ekspert pisma dla alergików „ HIPOALERGICZNI”, w którym zamieszczała raporty o zdrowiu, chorobach alergicznych i ich zapobieganiu poprzez właściwe diagnozowanie leczenie i żywienie
Ekspert medycznym programu o żywieniu w „Dzień Dobry TVN”- cykl „ Naturalnie!” oraz książek Naturalnie i Naturalnie 2 red. Agnieszki Cegielskiej.
Obecnie mieszka i działa w Warszawie. Kontynuuje swoją działalność lekarską w ramach Prywatnego Gabinetu Alergologicznego PROGRES mającego swoją siedzibę w dzielnicy Warszawy – Wilanowie.

Gongi i misy – koncert

Dźwięk i intencja – koncert Gongów i mis dźwiękowych – tybetańskich – w wykonaniu Adama Lisa 

Liczba uczestników ograniczona – zajęcia (ok. 1 h) odbędą się w dwóch grupach po 30 osób.

 Pamiętajcie o zabraniu koca, karimaty czy poduszki! 

 „Lekiem na nieuleczalne choroby nowej ery będzie fala dźwięku…” – Nostradamus 

Dźwięki tybetańskich mis i gongów doskonale potrafią wspierać naturalne siły organizmu. Jest to wiedza stosowana na Dalekim Wschodzie od co najmniej 5 tysięcy lat, a od kilkudziesięciu jest powszechną praktyką stosowaną przez specjalistów na całym świecie w takich dziedzinach jak choćby medycyna klasyczna i alternatywna, edukacja, doradztwo personalne, psychoterapia. Terapia dźwiękiem wykorzystywana jest do relaksacji, rozładowywania napięć i skutków stresu – najczęstszych przyczyn chorób. Skuteczność i wszechstronność tej metody jest imponująca. Od wyciszania i relaksacji, poprzez rozwijanie intuicji i kreatywności, do fizycznego uszkadzania komórek nowotworowych wibracjami generowanymi przez gong (francuskie badania Fabien Maman). Podczas tego koncertu uczestnicy doświadczą swoistej kąpieli w dźwiękach generowanych z dobrze dostrojonych gongów i mis dźwiękowych przez odpowiednio wyszkolonego, doświadczonego i wrażliwego operatora. W trakcie kąpieli dźwiękowej ciało dosłownie zanurza się we właściwej wibracji, dzięki czemu każda najmniejsza nawet cząsteczka zostaje pobudzona. Wzrasta wtedy jej poziom wibracyjny, co bezpośrednio przekłada się na poprawę stanu zdrowia. W końcowej części koncertu, rozluźnieni i dostrojeni do tzw. osobistego dźwięku podstawowego uczestnicy będą mogli wysłać skupioną i silną intencję pokoju na świecie!

Do zobaczenia

Adam Lis

Więcej: www.adamlis.pl

„COLOURS OF BALANCE” jak żyć kolorowo każdego dnia

​Warsztaty: Jak świadomie komunikować się za pomocą koloru?
-analiza kolorystyczna
-kod kolorystyczny w kontaktach międzyludzkich-jak świadomie używać koloru
-sprawdź swój kolor-testy, ćwiczenia

Warsztat: ART OF BALANCE
Jak działania artystyczne wpływają na rozwój człowieka. Mózg a równowaga jak to działa.
Wyraź siebie w działaniu artystycznym

Moje wewnętrzne JA –
obraz z zastosowaniem powertex. Technika termoutwardzania pozwalająca tworzyć niepowtarzalne prace,
która pozwala również wyrazić siebie i odkryć swoje wewnętrzne ja.

Renata Majewska – ekspertka z zakresu psychologii koloru, trenerka, coach wizerunku. Szkoleniowiec w Ośrodku Szkoleń Medialnych RDC. Doradca w zespole Neurona –Mental Health Clinic w ,której prowadzi autorski program Art of Balance w terapiach. Autorka książki Zrozumieć kolor. Kolor jest jej wielką pasją. Pisze na ten temat wiele artykułów. Psychologia koloru w kontaktach międzyludzkich a odmienność kulturowa, to temat przewodni wielu jej wystąpień, konferencji i szkoleń. Od wielu lat analizuje kolor nie tylko z punktu widzenia estetyki, ale również zwraca uwagę na wpływ, jaki może wywierać na naszą percepcję i nasze zachowanie. Mówi:” Żyj kolorowo a ja pomogę ci te kolory tylko zrozumieć.”

 

Warsztaty metody Butejki – czyli sztuka prawidłowego oddychania

Dowiedz się:

– jak poprawnie oddychać, by przywrócić fizjologiczną równowagę
ciała,
– dlaczego oddychając mniej, bardziej dotleniamy wszystkie organy i
komórki,
– jak naturalnie obniżyć poziom stresu i wysokie ciśnienie,
– jak zatrzymać astmę, chrapanie i bezdech senny,
– jak zapewnić twojemu dziecku prosty zgryz,
– jak doświadczyć większego spokoju,
– jak poprawić swój nastrój, sen i poziom energii.

Nadmierne oddychanie zwęża naczynia krwionośne, co powoduje m.in. zwiększone pobudzenie komórek mózgowych, zamroczenie umysłu i zaburzenia snu. Metoda Butejki to sztuka oddychania mniej, polepszający tym samym krążenie krwi i zwiększając dotlenienie tkanek i organów, szczególnie mózgu.

Badania kliniczne przeprowadzone w wiodących szpitalach w Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i Irlandii dowiodły skuteczności metody Butejki w leczeniu kataru siennego, astmy i chrapania, redukując kaszel i świszczący oddech o 70%, zmniejszając potrzebę zażywania leków doraźnych o 90% oraz leków prewencyjnych o 50% w ciągu 3 miesięcy.

„Powinno się mniej jeść, mniej oddychać, mniej spać i ciężej pracować fizycznie, ponieważ jest
to dobre. Jest to podstawowa zmiana, prawdziwa restrukturyzacja. To jest właśnie to, co
musimy obecnie robić.”

Prof. Konstantyn Butejko

Anna Ryczek jest certyfikowaną instruktorką metody Butejki, posiadającą dyplom nadany przez Patryka McKeown w 2013 r. oraz tłumaczką jego książek na język polski („Zamknij usta” oraz „Spokojny oddech, spokojny umysł”). Z wykształcenia magister psychologii oraz instruktorka jogi. W swoich zajęciach łączy pracę z oddechem ze świadomością ciała i umysłu. Obecnie mieszka w Irlandii. Uwielbia pływać w morzu i chodzić boso po trawie.

YogattractiveTM: młoda bez igły i skalpela

Zajęcia prowadzone w 3 grupach po max 50 osób.

Czas (ok. 1 h)

Opis metody YogattractiveTM:
 • Ujędrnia ponad 80 mięśni twarzy i szyi dzięki dedykowanym ćwiczeniom, by mięśnie tworzyły antygrawitacyjne rusztowanie dla skóry. Efektem jest ujędrnienie i podniesienie wszystkich partii twarzy, drenaż opuchlizn pod oczyma oraz likwidacja napięć szczęki, czoła i skroni
 • Poprawia ukrwienie skóry dzięki głębokiemu automasażowi i pobudza wytwarzanie kolagenu w warstwach głębokich skóry
 • Przyspiesza proces detoksyfikacji dzięki Japońskiemu automasażowi limfatyczno-refleksologicznemu z elementami akupresury i refleksologii, podnoszącemu policzki, konturującemu linię szczęki i drenującemu tkanki
 • Oddech Ujjayi w synchronizacji z ruchem – dotlenia obszar twarzy i szyi dla wyższej efektywności ćwiczeń i masażu
 
Parę słów więcej o YogattractiveTM:

Czy istnieje coś takiego, jak 100% naturalny lifting? Teraz już tak.

Mamy skuteczną odpowiedź, bez skalpela i igły, na główne przyczyny starzenia się twarzy i szyi takie jak:

 • Utrata kolagenu w skórze (drobne zmarszczki)
 • Wiotczejące mięśnie (bruzdy, chomiczki)
 • Niesprawny układ limfatyczny (opuchlizny)
 • Napięcia mięśniowe i niekontrolowana mimika

 
W trakcie sesji pokażemy Ci, jak ćwiczeniami i automasażem:

 • Pobudzić fibroblasty do produkcji kolagenu
 • Ujędrnić zwiotczałe mięśnie
 • Zniwelować opuchliznę spowodowaną zastojem limfy
 • Aktywowac wiele ważnych punktów akupresury

 

Zyskasz zrozumienie i kontrolę nad urodą twarzy i szyi, tak jak jogini mają kontrolę nad własnym ciałem. A wiesz dlaczego? Bo mięśnie nie kończą sie na szyi. Yogattractive pozwoli Ci pielęgnować swoją urodę w naturalny sposób, respektujący piękno każdej z nas, będąc także doskonałym dopełnieniem dla innych zabiegów estetycznych.

To prawda, ze naturalny anti-aging wymaga pewnej systematyczności podobnie, jak ćwiczenia całego ciała, lecz tak jak one daje wyraźne i trwałe efekty już po miesiącu!

Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej o innowacyjnej, autorskiej metodzie opracowanej przez Olgę Szemley i o jej naukowych podstawach proszę odwiedź nasza stronę na Facebooku www.facebook.com/yogattractive/ oraz www.yogattractive.com

Zdrowie naturalnie, czyli jak wspomagać się olejkami eterycznymi

Olejki eteryczne to naturalne, bardzo silnie skoncentrowane substancje, które możemy używać do wspieranie naszego zdrowia bez użycia chemii i skutków ubocznych.  Były stosowane już w starożytności w celu wspierania zdrowia, emocji i do pielęgnacji urody. Obecnie wracają do szerokiego użycia, gdyż ich stosowanie jest często skuteczniejsze, szybsze i tańsze niż użycie  tradycyjnych  środków farmaceutycznych. Ważne jednak, żebyś wiedział jak bezpiecznie i skutecznie ich używać . Podczas warsztatów opowiem:

 • Co to są olejki eteryczne?
 • Jak są pozyskiwane?
 • Jakość 
 • Sposoby stosowania
 • Podstawowe olejki, tkz. Apteczka domowa
 • Jak wspomagać swoje zdrowie przy użyciu olejków eterycznych
 • W jaki sposób olejki mogą wspierać nasze emocje

Po spotkaniu będziesz widział: na co zwracać uwagę wybierając olejki eteryczne, jak je zastosować , w jaki sposób wspomagać się w rożnych, najpopularniejszych dolegliwościach m. in.  przeziębienie, ból głowy, problemy z zatokami, problemy skórne, alergie, zwiększenie poziomu energii, problemy z układem pokarmowym, zmniejszenie stresu.

Dowiesz się w jaki sposób zadbać o swoje zdrowie, aby te dolegliwości występowały jak najrzadziej, czyli tak rzadko poruszany temat profilaktyki zdrowotnej. 

Warsztat poprowadzi – Aneta Jagielińska Latoszek, Stopy Cesarzowej

Do refleksologii i olejków eterycznych doTERRA doprowadziła mnie fascynacja człowiekiem i możliwościami ludzkiego organizmu.Od lat interesowałam się naturalnymi metodami leczenia i wspomagania zdrowia, aż przyszedł taki moment, że dłużej już nie mogłam pracować w szpitalu, jako psycholog i psychoterapeuta, że świat tabletek, kroplówek i chemii kompletnie kłócił się z moimi prawdziwymi przekonaniami.

Wtedy z pomocą przyszła refleksologia, która z zainteresowania i ciekawości przerodziła się w mój zawód. Jeszcze z dzieciństwa pamiętam tę przyjemność, gdy byłam chora i mama masowała mi stopy. Trochę bolało, ale dawało uczucie ulgi i przyjemności. Po operacji, którą przeszłam, cotygodniowe zabiegi były ogromnym zastrzykiem energii i pomagały szybciej powrócić do zdrowia.

Jednocześnie zaczęłam poznawać tajniki zachodniej i wschodniej refleksologii stóp (refleksologia terapeutyczna w Polskim Instytucie Refleksologii oraz On Zon Su w ramach Szkoły Tradycyjnej Medycyny Chińskiej , u Lady Malinakowej, jedynej w Polsce nauczycielki mającej uprawnienia do nauczania On Zon Su), aby później uzupełnić tę wiedzę o pracę na dłoniach i twarzy.

Kolejnym etapem była doTERRA. Pamiętam jak po pierwszym spotkaniu olejki eteryczne pojawiały się w moich snach, tak wielkie zrobiły na mnie wrażenie te małe kropelki zamknięte w pięknych buteleczkach. Niewiele widziałam na temat ich działania, ale już czułam, że muszę je MIEĆ!! Przerodziło się to też w moją pracę, którą wykonuję z pasją i dzielę się z innymi wiedzą o tych naturalnych substancjach.

https://www.facebook.com/stopycesarzowej/

www.stopycesarzowej.pl

Konsultacje z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Na konsultacje zapraszamy w szczególności osoby niezdiagnozowane, mające jakieś dolegliwości – ewentualnie tych, którzy nie mają zadowalających efektów w stosowanej farmakoterapii. Polecam także konsultacje osobom zainteresowanym profilaktyką zdrowia.

Osoba diagnozowana otrzymuje indywidualnie dobraną recepturę ziołową lub zalecenie innej niezbędnej terapii, jak również indywidualne zalecenia dietetyczne.

Standard diagnostyczny wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej polega na badaniu języka, pulsu na obu przegubach oraz punktów na powłokach brzusznych. Jest to badanie na poziomie przyczyny a nie skutków jak ma to miejsce w medycynie zachodniej – dzięki temu można wzmocnić i poprawić funkcjonowanie organizmu, pozbyć się kłopotliwych dolegliwości oraz uniknąć szkodliwej farmakoterapii.

 
Jakub Dorosz – dyplomowany specjalista medycyny naturalnej, członek Akademii Terapii Naturalnych i Polskiego Stowarzyszenia Masażu i Terapii Dźwiękiem wg metody P. Hessa.W swojej pracy łączy różne metody naturalne, stosownie do potrzeb konkretnej osoby. Stosuje m.in.: techniki medycyny manualnej, masaż holistyczny, dietetykę profilaktyczną i leczniczą, masaż i terapię dźwiękiem gongów i mis tybetańskich, bioterapię i światłoterapię, ziołolecznictwo i akupunkturę.

Test mięśniowy – narzędzie rozmowy z ciałem

Ciało pamięta wszystko. A dzięki temu może nam pomóc wydobyć się z bólu, traumy, dojść do ładu z emocjami, a nawet ukoić duszę. Trzeba jednak umieć się z nim porozumieć i wiedzieć jak wspomóc je w powrocie do równowagi, aby uruchomić nasze naturalne zdolności do samoleczenia.

Kinezjologia to metoda pracy z ciałem i energią, która łączy w sobie naukę z zakresu medycyny akademickiej z mądrością Dalekiego Wschodu i specjalizuje się właśnie w rozmowie z ciałem. Pomaga odnaleźć przyczynę problemu, czy szkodliwego schematu, zidentyfikować na linii czasu (lub w generacjach) moment jego powstania oraz emocje temu towarzyszące, a także zdjąć stres ze struktur cielesnych, energetycznych i emocjonalnych, umożliwiając tym samym uzdrowienie schematu, czy zniknięcie przewlekłego bólu.

Zapraszam na wykład „Kinezjologia – rozmowa z ciałem”, podczas którego pokażę jak kinezjologia może pomóc Ci na co dzień i w ciągłej pracy rozwojowej ze sobą, oraz opowiem o ciekawych przypadkach z mojej praktyki. Wierzę, że zakochasz się w kinezjologii jak ja – od pierwszego wejrzenia!

W czasie warsztatów „Test mięśniowy” poznasz praktyczne podstawy pracy z osławionym przez Davida Hawkinsa testem mięśniowym, aby móc np. dobrać sobie odpowiednie suplementy diety, czy dietę, sprawdzić czy dana sytuacja będzie Ci służyć. To doskonałe narzędzie, ponieważ jest niezależne od osobistych opinii i wierzeń, jest bezosobową odpowiedzią pola świadomości.

Lek. med. Dorota Kalwajt – założycielka Akademii Kinezjologii, lekarz medycyny, pediatra ze specjalizacją rehabilitacji medycznej. Pogromczyni stresu w ciele, jedyna instruktorka neurokinezjologii w Polsce.

Odmawiam, nie kupuję. Strategia minimalizmu, która ratuje nasze zdrowie i planetę.

Minimalizm to modne pojęcie. Dla niektórych chwilowa moda, trend, który przeminie. Jeśli myślisz, że minimalizm polega na zmianie wystroju wnętrz i wyrzuceniu zawartości swojej szafy, ta prelekcja jest dla Ciebie! Dowiedz się, co naprawdę oznacza minimalizm i:

 • pozbądź się stresu, zbuduj swoją wewnętrzną odporność
 • zyskaj niezależność i wolność od konsumpcji
 • troszcz się przede wszystkim o swoje zdrowie
 • daj odetchnąć planecie

 

Jak to zrobić? Na prelekcji poznasz inspiracje i konkretne kroki, jakie możesz wdrożyć już dziś.

Anna Zalewska – dziennikarka, redaktorka w Magazynie Hipoalergiczni, członkini zarządu Stowarzyszenia Happy Evolution i blogerka: bagienna.pl. Recenzentka książek popularnonaukowych o zdrowiu i psychologii. Uczy jak zwolnić obroty i żyć w zgodzie z naturą. Miłośniczka medycyny leśnej, jogi i medytacji. Kiedyś minimalistka z konieczności, dziś z wyboru. Lumpeksiara i mistrzyni robienia czegoś z niczego. 

Strefa dla dzieci – spotkania z jogą i nie tylko

Dzieci ćwiczą jogę? Zdecydowanie TAK. Na Festiwalu Jogi w Wierchomli bezpiecznie i z pomysłem
jogę dla dzieci poprowadzi Agnieszka Lasota – niekwestionowana super instruktorka jogi dla dzieci.
Wasze dzieci pokochają i jogę, i Agnieszkę! Podczas tegorocznego Festiwalu odbędą się codzienne:

– zajęcia jogi dla dzieci

Yoga Family, czyli ćwiczenia dla rodziców i dzieci

Zbuduj relację na macie ze swoim dzieckiem na Festiwalu Jogi w Wierchomli 😊

Rodzinne zajęcia jogi pomagają nam budować siłę, świadomość przestrzenną i elastyczność. Podczas wspólnej praktyki jogi rodzice mogą zobaczyć, jak uczą się ich dzieci i jak współdziałają z innymi dziećmi i dorosłymi. A dzieci widzą swoich rodziców jako uczniów, co nie zdarza się często, dając dobry przykład ich dzieciom. Radość dzieci ze wspólnego czasu bezcenna .


Nuda w Wierchomli nie grozi

Rozumiemy, że nie samą jogą żyją Wasze dzieciaki! Dlatego zapewnimy im inne super atrakcje. W tym roku do współpracy zaprosiliśmy prawdziwego Mistrza Iwonę Guzowską – Mistrzynię Świata w Boksie i Kickboxingu. Zapraszamy wszystkie dziewczynki i wszystkich chłopców na hiper ciekawe zajęcia sportowe „Zostań pozytywnym wojownikiem”.


Jeśli nie sport, to co?

Zmęczenie dopada każdego, nawet wytrenowanego wojownika. Dlatego trochę spokojniejsze, ale niezwykle ciekawe atrakcje przygotowała Zuzanna Długosz, czyli Baba z Gór – przewodnik górski, z zamiłowania przyrodnik i piewca regionalnej kultury. Zuzanna zaprasza do podglądania wylotu nietoperzy z klimatycznej wierchomlańskiej dawnej cerkwi oraz na arcyciekawe animacje.

ODBIERZ DARMOWY KURS JOGI!

Zapisz się, żeby otrzymać mailem 6-dniowy, darmowy kurs jogi. Dowiedz się jak wykonywać sekwencję podstawowych pozycji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Joga-Joga.pl, ul. Perzyńskiego 14D / 37, 01-883 Warszawa, w celu otrzymywania newslettera. Swoje dane podaję dobrowolnie i jestem świadom(a) prawa dostępu do nich oraz ich poprawiania.