WARSZTATY 2019

W tym roku Joga Festiwal będzie trwał aż 7 dni! Przez cały tydzień planujemy ćwiczyć wzmacniającą i uzdrawiającą ducha i ciało jogę oraz spotykać się nie tylko z ekspertami zdrowego trybu życia, lecz także z ludźmi myślącymi i żyjącymi tak jak TY. Będzie to tydzień inspiracji, poszukiwań nowych pomysłów i zdobywania wiedzy, tydzień wypełniony pozytywną energią i wyciszającym odpoczynkiem.
Joga Festiwal w Wierchomli to jedyne wydarzenie w Polsce, gdzie będziesz mógł ćwiczyć pod okiem najlepszych i najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi w kraju.

Zajęcia jogi poprowadzą:

 • Wiktor Morgulec – joga Iyengara
 • Katarzyna Enerlich – joga funkcjonalna
 • Agnieszka Lasota – joga dla dzieci
 • Michał Kudzia – Vinyasa Joga, Acro Joga
 • Hanna Gryzińska – joga hormonalna, joga kręgosłupa
 • Katarzyna Marcinkowska – Yin Joga, Vinyasa Joga
 • Włodek Łagodzki – Maha Joga, joga klasyczna.
TYDZIEŃ SPOTKAŃ ZE ZNAKOMITYMI GOŚĆMI

Wbrew nazwie, Joga Festiwal to nie tylko joga. Podczas tygodnia spotkań ze znakomitymi Gośćmi dowiesz się wielu nowych, ciekawych i przydatnych rzeczy o, uogólniając, zdrowym trybie życia. Będą to wykłady, pokazy i warsztaty prowadzone przez najlepszych ekspertów w danej dziedzinie.

W programie m.in.:

 • Yogattractive – pokaz naturalnego anti-agingu twarzy – poprowadzi autorka metody Olga Szemley
 • KWADRANS DLA ZIEMI – 15 minut, które zmienia życie i przyszłość planety – poprowadzi Żaneta Geltz, redaktor naczelna pism HIPOALERGICZNI i HAPPY EVOLUTION
 • Spokojny oddech, spokojny umysł – metoda Butejki w praktyce. Czyli dlaczego warto oddychać mniej – poprowadzi Anna Ryczek
 • Koncert na Gongi i Misy Tybetańskie – poprowadzi Adam Lis
 • Zielarstwo w praktyce „Co w trawie zdrowie daje” – poprowadzi Małgorzata Polańska – Kubiak, regionalna artystka i zielarka
 • Warsztat Eko-DOM – poprowadzi Anna Pietrusza, zielarka, dyplomowana fitoterapeutka specjalizująca się w kosmetyce naturalnej
 • ULTRAPROSTE naturalne przekąski i napoje pachnące ziołami i przyprawami – poprowadzi Agnieszka Majewska, blogerka „Gotuje nie truje”
 • ŚWIADOME I ZDROWE ODŻYWIANIE – UWAŻNOŚĆ NA TALERZU” kuchnia wg 5 przemian – poprowadzi Marzena Andrzejewska, dietetyk i certyfikowany diet coach
 • „Wytańcz Siebie” świadomość ciała poprzez taniec z elementami choreoterapia – poprowadzi Marzena Andrzejewska
 • ORGANICZNE ŻYCIE – rolnictwo bez pestycydów, żywność bez syntetycznej chemii – spotkania z ekorolnikami poprowadzi Żaneta Geltz
 • Wykład z dziedziny psychobiologii poprowadzi dr Marzanna Radziszewska-Konopka, Vedica Akademia Psychobiologii

Zapisy na warsztaty tematyczne odbywają się pierwszego dnia trwania Festiwalu w godzinach otwarcia Biura Festiwalu.

 

BEZPŁATNA SOBOTA

24 sierpnia jest dniem OTWARTYM. Tego dnia odbędzie się VII GÓRSKI MARATON JOGI „108 POWITAŃ SŁOŃCA”.
Wstęp wolny obowiązuje na:
– wszystkie zajęcia jogi, w tym zajęcia przygotowujące do Maratonu Jogi
– VII Maraton Jogi „108 Powitań Słońca”
– spotkanie z ekorolnikami prowadzone przez Żanetę Geltz o godz. 14.00
– wykład dr Marzanny Radziszewskiej – Konopka na temat psychobiologii o godz. 19.00.

CZYM JEST GÓRSKI MARATON JOGI?

To największe w Polsce tego rodzaju wydarzenie, które ma już kilkuletnią tradycję. Polega na wykonywaniu sekwencji ćwiczeń w niezwykle malowniczej scenerii Beskidu Sądeckiego. Wspólne ćwiczenia mają za zadanie zmotywować i ułatwić sprostanie wyzwaniu, jakim jest „108 powitań słońca”. Wydarzeniu towarzyszy idea zwolnienia, refleksji i zwrócenia uwagi zarówno do wewnątrz, jak i skierowanie pozytywnej intencji na zewnątrz. Tegoroczne hasło Festiwalu brzmi „Joga ponad podziałami”, bo joga ma łączyć ludzi we wspólnym dążeniu do idealnego i zrównoważonego świata. W tym roku nową inicjatywą i punktem kulminacyjnym Maratonu będzie ułożenie napisu „YOGA” przez wszystkich uczestników.

ŚWIADOME I ZDROWE ODŻYWIANIE – UWAŻNOŚĆ NA TALERZU
kuchnia wg 5 przemian

Odpowiednie przygotowanie potraw, zgodnie z kuchnią pięciu przemian – poprawia pracę układu trawiennego, zapewnia sytość bez uczucia ciężkości i niweluje bóle żołądkowe.

Na czym polega filozofia pięciu elementów?

Teoria pieciu elementów oznacza 5 żywiołów, przemian, które oddziałują na siebie i mają wpływ na całe nasze życie. Pięć żywiołów wg chińskiej filozofii to: drzewo, ogień, ziemia, metal, woda. Każdemu elementowi można przyporządkować inny smak, zapach, porę roku, narząd wewnętrzny organizmu człowieka, a także produkt spożywczy. Wszystkie procesy życiowe, także przyrządzanie potraw, podlegają następującym po sobie częściom cyklu odżywczego.
Pięć żywiołów ma na siebie wpływ: drzewo rozpala ogień, który budzi do życia ziemię, a z niej powstaje metal, który ożywia wodę, a ona karmi drzewo.
Drzewo – to wiosna, kolor zielony, smak kwaśny (np. cytryna, natka, koperek);
Ogień – to lato, kolor czerwony, smak gorzki (np. papryka chili);
Ziemia – to późne lato, kolor żółty, smak słodki (np. dynia, marchewka);
Metal – to jesień, kolor biały i srebrny, smak ostry (np. cebula);
Woda – to zima, kolor niebieski i czarny, smak słony (np. sól);
Wszystkie pięć elementów oddziałuje na siebie według określonych zasad. Przestrzeganie ich gwarantuje harmonię w naturze i relacjach człowieka z nią.

Na spotkaniu poznasz inny sposób widzenia produktów żywnościowych a mianowicie, że nie tylko skład, witaminy, mikroelementy, ale jeszcze energetyka potraw wpływa na nasze zdrowie.

Poznasz zioła, które warto stosować na co dzień oraz ich właściwości prozdrowotne a także zasady kompozycji posiłków dla ich lepszej strawności .
Wszystko to w sposób prosty i praktyczny, daleki od skomplikowanych teorii 😁

Gongi i misy – koncert

Dźwięk i intencja – koncert Gongów i mis dźwiękowych – tybetańskich – w wykonaniu Adama Lisa 

Liczba uczestników ograniczona – zajęcia (ok. 1 h) odbędą się w dwóch grupach po 30 osób.

 Pamiętajcie o zabraniu koca, karimaty czy poduszki! 

 „Lekiem na nieuleczalne choroby nowej ery będzie fala dźwięku…” – Nostradamus 

Dźwięki tybetańskich mis i gongów doskonale potrafią wspierać naturalne siły organizmu. Jest to wiedza stosowana na Dalekim Wschodzie od co najmniej 5 tysięcy lat, a od kilkudziesięciu jest powszechną praktyką stosowaną przez specjalistów na całym świecie w takich dziedzinach jak choćby medycyna klasyczna i alternatywna, edukacja, doradztwo personalne, psychoterapia. Terapia dźwiękiem wykorzystywana jest do relaksacji, rozładowywania napięć i skutków stresu – najczęstszych przyczyn chorób. Skuteczność i wszechstronność tej metody jest imponująca. Od wyciszania i relaksacji, poprzez rozwijanie intuicji i kreatywności, do fizycznego uszkadzania komórek nowotworowych wibracjami generowanymi przez gong (francuskie badania Fabien Maman). Podczas tego koncertu uczestnicy doświadczą swoistej kąpieli w dźwiękach generowanych z dobrze dostrojonych gongów i mis dźwiękowych przez odpowiednio wyszkolonego, doświadczonego i wrażliwego operatora. W trakcie kąpieli dźwiękowej ciało dosłownie zanurza się we właściwej wibracji, dzięki czemu każda najmniejsza nawet cząsteczka zostaje pobudzona. Wzrasta wtedy jej poziom wibracyjny, co bezpośrednio przekłada się na poprawę stanu zdrowia. W końcowej części koncertu, rozluźnieni i dostrojeni do tzw. osobistego dźwięku podstawowego uczestnicy będą mogli wysłać skupioną i silną intencję pokoju na świecie!

Do zobaczenia

Adam Lis

Więcej: www.adamlis.pl

KWADRANS DLA ZIEMI – 15 minut, które zmienia życie i przyszłość planety

Czy racjonalność to konieczność czy fanaberia?

– #KwadransDlaZiemi

– #NiepotrzebnieNarażeni

– #LessIsMore

Czyli o tym, na co uważać podczas podejmowania wyborów zarówno tych życiowych, jak i tych codziennych.

Będziemy starali się znaleźć odpowiedź, co wpływa na nasze poczucie własnej wartości i co je nadszarpuje.

90 minut gorącej rozprawki i dodatkowo 30 minut wspólnej dyskusji o wartościach i ważnych wyborach.

Prowadząca: Żaneta Geltz, redaktor naczelna pism HIPOALERGICZNI i HAPPY EVOLUTION.

Warsztaty metody Butejki – czyli sztuka prawidłowego oddychania

Dowiedz się:

– jak poprawnie oddychać, by przywrócić fizjologiczną równowagę
ciała,
– dlaczego oddychając mniej, bardziej dotleniamy wszystkie organy i
komórki,
– jak naturalnie obniżyć poziom stresu i wysokie ciśnienie,
– jak zatrzymać astmę, chrapanie i bezdech senny,
– jak zapewnić twojemu dziecku prosty zgryz,
– jak doświadczyć większego spokoju,
– jak poprawić swój nastrój, sen i poziom energii.

Nadmierne oddychanie zwęża naczynia krwionośne, co powoduje m.in. zwiększone pobudzenie komórek mózgowych, zamroczenie umysłu i zaburzenia snu. Metoda Butejki to sztuka oddychania mniej, polepszający tym samym krążenie krwi i zwiększając dotlenienie tkanek i organów, szczególnie mózgu.

Badania kliniczne przeprowadzone w wiodących szpitalach w Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i Irlandii dowiodły skuteczności metody Butejki w leczeniu kataru siennego, astmy i chrapania, redukując kaszel i świszczący oddech o 70%, zmniejszając potrzebę zażywania leków doraźnych o 90% oraz leków prewencyjnych o 50% w ciągu 3 miesięcy.

„Powinno się mniej jeść, mniej oddychać, mniej spać i ciężej pracować fizycznie, ponieważ jest
to dobre. Jest to podstawowa zmiana, prawdziwa restrukturyzacja. To jest właśnie to, co
musimy obecnie robić.”

Prof. Konstantyn Butejko

Anna Ryczek jest certyfikowaną instruktorką metody Butejki, posiadającą dyplom nadany przez Patryka McKeown w 2013 r. oraz tłumaczką jego książek na język polski („Zamknij usta” oraz „Spokojny oddech, spokojny umysł”). Z wykształcenia magister psychologii oraz instruktorka jogi. W swoich zajęciach łączy pracę z oddechem ze świadomością ciała i umysłu. Obecnie mieszka w Irlandii. Uwielbia pływać w morzu i chodzić boso po trawie.

Eko-DOM

Czas trwania warsztatu: ok 1 godzina
Ilość uczestników/warsztat: 30 osób

W ramach wprowadzenia do warsztatu porozmawiamy o tradycyjnych, zapomnianych technikach utrzymania czystości w domu bez użycia komercyjnych detergentów. Omówimy prawidłowe techniki stosowania sody, octów gospodarczych, olejków eterycznych oraz innych substancji bakterio- i grzybobójczych.  Opowiem o technikach produkcji mydła gospodarczego, uczestnicy dostaną też przepisy i wskazówki do samodzielnego wykonania takiego mydła w domu. Na bazie gotowego mydła i półproduktów dodatkowych, uczestnicy wykonają dla siebie dwa produkty do sprzątania: płyn do naczyń i pastę piorącą do pralki.  Warsztat jest bezpieczny dla dzieci.

Anna Pietrusza – zielarka, fitoterapeutka, mama dwóch córek, pasjonatka i promotorka naturalnej kosmetyki ziołowej. Karierę managera z przyjemnością wymieniła na rozwijanie zaszczepionej już w dzieciństwie wiedzy zielarskiej opartej na potrzebie samowystarczalności. Swoją pasję i wiedzę zamienia w misję pokazywania innym jak wiele korzyści i zadowolenia kryje się w tworzeniu własnych produktów kosmetycznych, naturalnej pielęgnacji i mądrym czerpaniu z otaczającej nas przyrody.  Słuchaczka studiów podyplomowych o kierunku Chemia Kosmetyczna, absolwentka kursu zawodowego Zielarz-Fitoterapeuta w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie, aktualnie uczestniczka kursu Terapie Biologiczne na tejże uczelni. Autorka własnej linii ziołowych kosmetyków, o których opowiada na swoim fp: Anna Pietrusza – Pracownia Dzikich Kosmetyków. Współtwórczyni projektu Ziołowy Beskid, gdzie wraz z innymi beskidzkimi zielarkami, odtwarza i propaguje tradycje zielarskie, prowadząc i organizując liczne warsztaty i spotkania tematyczne.

https://www.facebook.com/dzikiekosmetyki/

„Słodkozakręceni” - warsztat zdrowych słodyczy poprowadzi Ewelina Borowiec z Ogrodu Szambala

Zajęcia prowadzone w 3 grupach po max 50 osób.
Czas -1 godz.


Dzięki warsztatom nauczysz się jak w szybki sposób, w zaciszu domowym przygotować coś pysznego i
zdrowego. Uczestnicy będą mieli okazję własnoręcznie przygotować pyszne słodycze m.in. ciasta bez
pieczenia, zdrową nutellę czy kulki rafaello.
A tak pisze o sobie prowadząca
Moja druga miłość (po mężu) to gotowanie i tworzenie… Pracowałam jako szef kuchni wegańskiej w
kilku miejscach w Polsce. Uwielbiam tworzyć dania  i zaskakiwać smakiem. Od kilku lat jestem na
diecie roślinnej, bezglutenowej i mam się świetnie, ciągle tworzę nowe smaki. Jestem pasjonatką
dobrego jedzenia, dlatego moje przepisy są nie tylko zdrowe, ale i smaczne.


Mój FB:
https://www.facebook.com/borowiec.ewelina
https://www.facebook.com/OgrodSzambala

ORGANICZNE ŻYCIE – rolnictwo bez pestycydów, żywność bez syntetycznej chemii

Czym jest glifosat i co wspólnego mają z nim choroby autoimmunologiczne?

Dwa słowa o certyfikacji ekologicznej i rolnikach, którzy nie stosują pestycydów.

– #ZeroWasteLife

– #OrganicFood

Czyli o tym, jak sprawić, by nasze dziecko miało dostęp do nieschemizowanej żywności, czystej gleby i wody.
Będziemy prezentować wartości związane z żywnością powstającą bez udziału syntetycznej chemii i dlaczego ma to związek z redukcją zapadalności na nowotwory i wiele innych chorób.

90 minut inspiracji do organicznego stylu życia i 30 minut rozmów z reprezentantami organicznego rolnictwa w Polsce.

Prowadząca: Żaneta Geltz, redaktor naczelna pism HIPOALERGICZNI i HAPPY EVOLUTION.

Zaproszeni Goście, ekorolnicy

Gospodarstwo ekologiczne Roberta Kuryluka i Moniki Styczek-Kuryluk położone jest we wsi Holeszów w gminie Hanna w powiecie włodawskim, we wschodniej części województwa lubelskiego.

Metodami ekologicznymi prowadzone jest od 1995 roku. W roku 1996 gospodarstwo otrzymało pierwszy atest Stowarzyszenia EKOLAND, obecnie jest certyfikowane przez jednostkę AGRO BIO TEST. Całkowita powierzchnia gospodarstwa wynosi ponad 30 ha. Grunty orne zajmują 24 ha, łąki – 4 ha, a lasy i niewielki przydomowy sad – pozostałe 2 ha. Gospodarstwo jest ukierunkowane na produkcję warzyw, takich jak: dynia bezłuskowa, dynia hokkaido, fasola czerwona red kidney. Przy produkcji dyni bez łuskowej wykorzystywany jest kompletny park maszynowy, w którego skład wchodzą: siewnik punktowy, specjalistyczne pielniki, pług do spychania dyń, kombajn do młócenia, płuczka do pestki, suszarnia, czyszczalnia oraz zaplecze do pakowania. Oprócz tego uprawiane są zboża: orkisz, żyto, gryka oraz motylkowate – seradela z owsem. W roku 2014 do uprawy wprowadzono kozłka lekarskiego. W gospodarstwie jest niewielkie stado kur niosek, liczące około 30 sztuk. Produkty gospodarstwa są sprzedawane do hurtowni i przetwórni ekologicznych oraz sklepów specjalistycznych w kraju. Część produktów trafia również do kontrahentów za granicą. Obecnie dobrze rozwija się sprzedaż bezpośrednia i współpraca z kooperatywami spożywczymi.

Państwo Justyna i Piotr Muzyka, Cherry Tree to firma, która powstała z pasji i bogactwa natury. Manufaktura od 2013 roku specjalizuje się w przetworach z owoców wiśni, pochodzących z własnych sadów, uprawianych od trzech pokoleń w urokliwej części Południowej Wielkopolski. Prawdziwymi „korzeniami” Cherry Tree są sady wiśniowe, które rodzą co roku soczyste i dorodne owoce wiśni. To właśnie z nich powstają prawdziwe i szlachetne polskie suszone wiśnie, tłoczone na zimno soki wiśniowe, a ponadto pyszne konfitury, syropy, wiśnie suszone w czekoladzie oraz niespotykane wino wiśniowe czy miód wiśniowy.

Produkty Cherry Tree powstają w tradycyjny sposób, bez użycia cukru, oleju, siarki czy innych konserwantów. Firma bazując na własnych owocach gwarantuje, że wytworzone przetwory powstają ze zdrowych wiśni najwyższej jakości.

Uprawa wiśni, w Cherry Tree prowadzona jest z poszanowaniem natury oraz w zgodzie z naturalnym rytmem przyrody i faz księżyca. W swoją pracę właściciele wkładają serce i energię natury, która “bije” w ich sadach od 30 lat. Jako doświadczeni sadownicy, właściciele Cherry Tree mają świadomość tego, jak ważna jest zdrowa, nieskażona gleba w produkcji żywności. Ziemię w swoich sadach traktują jak żywy organizm, od którego zależy zdrowotność drzew i owoców. Do jej nawożenia stosują naturalne nawozy organiczne pochodzące z okolicznych gospodarstw.

Wyroby CherryTree dostępne są w ekologicznych sklepach i restauracjach w całej Polsce, na targach z naturalną żywnością oraz za pośrednictwem strony: http://cherrytree.pl/

Ogród Szambala

YogattractiveTM: młoda bez igły i skalpela

Zajęcia prowadzone w 3 grupach po max 50 osób.

Czas (ok. 1 h)

Opis metody YogattractiveTM:
 • Ujędrnia ponad 80 mięśni twarzy i szyi dzięki dedykowanym ćwiczeniom, by mięśnie tworzyły antygrawitacyjne rusztowanie dla skóry. Efektem jest ujędrnienie i podniesienie wszystkich partii twarzy, drenaż opuchlizn pod oczyma oraz likwidacja napięć szczęki, czoła i skroni
 • Poprawia ukrwienie skóry dzięki głębokiemu automasażowi i pobudza wytwarzanie kolagenu w warstwach głębokich skóry
 • Przyspiesza proces detoksyfikacji dzięki Japońskiemu automasażowi limfatyczno-refleksologicznemu z elementami akupresury i refleksologii, podnoszącemu policzki, konturującemu linię szczęki i drenującemu tkanki
 • Oddech Ujjayi w synchronizacji z ruchem – dotlenia obszar twarzy i szyi dla wyższej efektywności ćwiczeń i masażu
 
Parę słów więcej o YogattractiveTM:

Czy istnieje coś takiego, jak 100% naturalny lifting? Teraz już tak.

Mamy skuteczną odpowiedź, bez skalpela i igły, na główne przyczyny starzenia się twarzy i szyi takie jak:

 • Utrata kolagenu w skórze (drobne zmarszczki)
 • Wiotczejące mięśnie (bruzdy, chomiczki)
 • Niesprawny układ limfatyczny (opuchlizny)
 • Napięcia mięśniowe i niekontrolowana mimika

 
W trakcie sesji pokażemy Ci, jak ćwiczeniami i automasażem:

 • Pobudzić fibroblasty do produkcji kolagenu
 • Ujędrnić zwiotczałe mięśnie
 • Zniwelować opuchliznę spowodowaną zastojem limfy
 • Aktywowac wiele ważnych punktów akupresury

 

Zyskasz zrozumienie i kontrolę nad urodą twarzy i szyi, tak jak jogini mają kontrolę nad własnym ciałem. A wiesz dlaczego? Bo mięśnie nie kończą sie na szyi. Yogattractive pozwoli Ci pielęgnować swoją urodę w naturalny sposób, respektujący piękno każdej z nas, będąc także doskonałym dopełnieniem dla innych zabiegów estetycznych.

To prawda, ze naturalny anti-aging wymaga pewnej systematyczności podobnie, jak ćwiczenia całego ciała, lecz tak jak one daje wyraźne i trwałe efekty już po miesiącu!

Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej o innowacyjnej, autorskiej metodzie opracowanej przez Olgę Szemley i o jej naukowych podstawach proszę odwiedź nasza stronę na Facebooku www.facebook.com/yogattractive/ oraz www.yogattractive.com

Psychobiologia

Dr. Marzanna Radziszewska-Konopka

Lekarz ze specjalizacją z laryngologii i audiologii. Ukończyła studia w 1986 roku. W roku 2003 uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Jest autorem i współautorem wielu prac naukowych. Współtworzyła i koordynowała przez siedem lat (2002-2009) Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków.

Jest członkiem Rady Naukowej programu „Dźwięki Marzeń” Fundacji Orange i członkiem Zarządu Polskiego Komitetu Audiofonologii. Czynnie pracuje jako laryngolog i audiolog.

Od dziewięciu lat zgłębia i praktykuje wiedzę z zakresu Totalnej Biologii i stale fascynuje się efektami zdrowotnymi, jakie można osiągnąć po dotarciu do konfliktu wywołującego chorobę.

Dr Marzanna Radziszewska-Konopka prowadzi Akademię Psychobiologii.

Powstała ona głównie z myślą o doskonaleniu zawodowym specjalistów różnych dziedzin zajmujących się zdrowiem ale psychobiologii mogą uczyć się wszyscy – dla samych siebie, rodziny i przyjaciół.

Psychobiologia wpisuje się w tzw. nauki niematerialistyczne, przyjmując wyniki wielu najnowszych badań naukowych, dowodzących prymatu emocji nad czynnikami środowiskowymi w procesie zapadania na różnego rodzaju choroby. Co więcej, wyraża się skutecznością w zapobieganiu chorobom oraz w ich leczeniu, poprzez pracę z emocjami.

ULTRAPROSTE naturalne przekąski i napoje pachnące ziołami i przyprawami

Warsztaty z elementami kuchennego glamuru, podczas których poznasz kilka sprawdzonych sposób na codzienną porcję wegetariańskiego luksusu za 0 zł, ale i natury na talerzu, w torbie do pracy albo w kubku przed zaśnięciem. Jedzenie, które zrobisz w 5, 10 lub 15 minut w 2, 3 lub 4 składników z użyciem ziół i przypraw.

Prowadząca – Agnieszka Majewska, tajna agentka, dilerka kiszonego brokatu, performerka spożywcza. Prowadzi i rozwija autorski projekt Agnieszka

Majewska gotuje nie truje, w ramach którego od 2014 roku prowadzi warsztaty, pokazy kuchni naturalnej. Promuje odżywcze, przeciwzapalne jedzenie, w tym kiszonki na co dzień. Organiczne rośliny, dobry humor, szaleństwo i eksperymentowanie w kuchni.

https://www.facebook.com/GotujeNieTruje/

„Wytańcz Siebie” świadomość ciała poprzez taniec z elementami choreoterapia

Zapraszam Cię na zajęcia podczas których poczujesz jak to jest uwalniać ciało i wprawiać je w ruch spontanicznie i zgodnie ze sobą. Na warsztacie wykorzystamy elementy choreoterapii, tańca intuicyjnego oraz tańca strukturalnego .
Warsztat: „Wytańcz Siebie” to świadomość ciała poprzez taniec, to czas wypełniony po brzegi ruchem, muzyką, interakcją, improwizacją, pracą z obrazami wewnętrznymi, pracą z rekwizytem i przenoszeniem świadomości do wewnątrz i na zewnątrz nas! A wszystko po to, by być bardziej świadomym poprzez ciało, poprzez duchowość, poprzez umysł!
Nie musisz mieć żadnych umiejętności… Tylko chęć!
Rozwijaj pasję, bądź dla siebie uważny!

Strefa dla dzieci – spotkania z jogą i nie tylko

Dzieci ćwiczą jogę? Zdecydowanie TAK. Na Festiwalu Jogi w Wierchomli bezpiecznie i z pomysłem
jogę dla dzieci poprowadzi Agnieszka Lasota – niekwestionowana super instruktorka jogi dla dzieci.
Wasze dzieci pokochają i jogę, i Agnieszkę!

Nuda w Wierchomli nie grozi

Rozumiemy, że nie samą jogą żyją wasze dzieciaki! Dlatego zapewnimy im inne super atrakcje. Do
współpracy zaprosiliśmy Michała Andrzejewskiego – świetnego animatora i Marzenę Andrzejewską,
zielarkę, choreoterapeutkę i dietetyczkę.


A zatem, zapraszamy wszystkie dzieci:

 • na popołudniową grę terenową w poniedziałek 19.08.2019 pt. „Mali strażnicy lasu”, a na niej
  poznamy dzikie rośliny i zrobimy z nich Bukiecik zdrowia, wypijemy Magiczny napój,
  poćwiczymy na świeżym powietrzu, skonstruujemy łuk, a wieczorem na zakończenie
  wspólnie poświętujemy, pobawimy się i pośpiewamy przy ognisku.
 • do tańca podczas wieczorków „Wytańcz siebie”: oswoimy się z ruchem, rozruszamy bioderka
  i serca, nauczymy się pląsać w popularnych letnich rytmach bachata i latino
 • na wieczorki planszówkowe prowadzone przez profesjonalnego animatora gier.

ODBIERZ DARMOWY KURS JOGI!

Zapisz się, żeby otrzymać mailem 6-dniowy, darmowy kurs jogi. Dowiedz się jak wykonywać sekwencję podstawowych pozycji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Joga-Joga.pl, ul. Perzyńskiego 14D / 37, 01-883 Warszawa, w celu otrzymywania newslettera. Swoje dane podaję dobrowolnie i jestem świadom(a) prawa dostępu do nich oraz ich poprawiania.