PROGRAM 2019

Niedziela - 18.08.2019

16:00 – 19:00

Obiadokolacja

RESTAURACJA TYSINA p. I

17:00 – 18:30

Poziom 1

Joga dla początkujących

Wiktor Morgulec

17:00 – 18:30

 Open

Yin joga grupa otwarta

Kasia Marcinkowska

17:00 – 18:30

Open

Joga dla kręgosłupa grupa otwarta

Hania Gryzińska

18:30 – 20:00

Open

Joga dla kręgosłupa grupa otwarta

Hania Gryzińska

18:30 – 20:00

Open

Yin joga grupa otwarta

Kasia Marcinkowska

18:30 – 19:30

Open

Ćwiczenia oddechowe grupa otwarta

Anna Ryczek

20:00 – 22:00

Wieczór Filmowy

16:00 – 17:30

Open

Joga dla kręgosłupa grupa otwarta

Hania Gryzińska

Poniedziałek - 19.08.2019

7:00 – 8:30

Poziom 2

Vinyasa  joga dla ćwiczących 

Kasia Marcinkowska

8:30 – 10:00

Poziom 2

Joga dla ćwiczących 

Wiktor Morgulec

8:30 – 10:00

Poziom 1

Vinyasa  joga dla poczatkujących 

Kasia Marcinkowska

9:00 – 10:00

Open

Ćwiczenia oddechowe 

Anna Ryczek

10:00 – 11:00

Open

Ćwiczenia oddechowe 

Anna Ryczek

10:00 – 11:00

 Open

Joga dla kręgosłupa grupa otwarta

Hania Gryzińska

9:00 – 12:00

Śniadanie

RESTAURACJA TYSINA p. I

13:00 – 15:00

15 minut, które zmienia życie i przyszłość planety – poprowadzi Żaneta Geltz, redaktor naczelna pism HIPOALERGICZNI i HAPPY EVOLUTION

16:00 – 17:30

Start 1

Joga dla początkujących

Wiktor Morgulec

16:00 – 17:30

Poziom 1

Yin joga dla ćwiczących

Kasia Marcinkowska

16:00 – 18:00

 MALI STRAŻNICY LASU – gra terenowa dla dzieci, zajęcia poprowadzą Michał Andrzejewski i Marzena Andrzejewska

20:30

Wspólne ognisko, gitara i śpiew

17:30 – 19:00

Poziom 3

Joga dla ćwiczących 

Wiktor Morgulec

17:30 – 19:00

Poziom 2

Yin joga dla ćwiczących

Kasia Marcinkowska

17:30 – 18:30

Open

Ćwiczenia oddechowe
Przewaga tlenowa – wydolnościowa

Anna Ryczek

18:00 – 20:00

Obiadokolacja

RESTAURACJA TYSINA p. I

Wtorek - 20.08.2019

7:00 – 8:30

Poziom  3

Vinyasa  joga dla ćwiczących 

Kasia Marcinkowska

8:30 – 10:00

Poziom 2

Joga dla ćwiczących 

Wiktor Morgulec

8:30 – 10:00

Poziom 1

Vinyasa  joga dla poczatkujących 

Kasia Marcinkowska

9:00 – 10:00

Open

Ćwiczenia oddechowe 

Anna Ryczek

10:00 – 11:00

Poziom 3

Ćwiczenia oddechowe – przewaga tlenowa
Anna Ryczek

10:00 – 11:00

Open

Joga dla kręgosłupa grupa otwarta

Hania Gryzińska

9:00 – 12:00

Śniadanie

RESTAURACJA TYSINA p. I

12:30 – 14:00

Zielarstwo w praktyce 

„Niezłe ziółko – spotkanie z ziołami w terenie” – poprowadzi Małgorzata Polańska – Kubiak, regionalna artystka i zielarka / grupa I

14:00 – 15:30

Zielarstwo w praktyce 

„Niezłe ziółko – spotkanie z ziołami w terenie”– poprowadzi Małgorzata Polańska – Kubiak, regionalna artystka i zielarka / grupa II

16:00 – 17:30

Poziom 1

Joga dla początkujących

Wiktor Morgulec

16:00 – 17:30

Open

Open Aerial

Anna Ryczek

16:00 – 17:30

Open

Joga dla kręgosłupa grupa otwarta

Hania Gryzińska

17:30 – 19:00

Poziom 3

Joga dla ćwiczących 

Wiktor Morgulec

17:30 – 19:00

Open

Open Aerial

Anna Ryczek

17:30 – 19:00

Open

Joga dla kręgosłupa grupa otwarta

Hania Gryzińska

18:00 – 20:00

Obiadokolacja

RESTAURACJA TYSINA p. I

Środa - 21.08.2019

7:00 – 8:30

Poziom 3

Joga Funkcjonalna

Kasia Marcinkowska

8:30 – 10:00

Poziom 1

Joga dla początkujących

Wiktor Morgulec

8:30 – 10:00

Poziom 1

Vinyasa  joga funkcjonalna

Kasia Marcinkowska

9:00 – 10:00

Poziom 3

Ćwiczenia oddechowe 

Anna Ryczek

10:00 – 11:00

Open

Ćwiczenia oddechowe – przewaga tlenowa

Anna Ryczek

10:00 – 11:00

Open

Joga dla kręgosłupa grupa otwarta

Hania Gryzińska

9:00 – 12:00

Śniadanie

RESTAURACJA TYSINA p. I

12:30 – 13:30

Poprowadzi Anna Pietrusza, zielarka, dyplomowana fitoterapeutka specjalizująca się w kosmetyce naturalnej / grupa I

12:30 – 13:30

poprowadzi Ewelina Borowiec z Ogrodu Szambala / grupa I

13:30 – 14:30

Poprowadzi Anna Pietrusza, zielarka, dyplomowana fitoterapeutka specjalizująca się w kosmetyce naturalnej / grupa II

13:30 – 14:30

poprowadzi Ewelina Borowiec z Ogrodu Szambala/ grupa II

14:30 – 15:30

Poprowadzi Anna Pietrusza, zielarka, dyplomowana fitoterapeutka specjalizująca się w kosmetyce naturalnej / grupa III

14:30 – 15:30

poprowadzi Ewelina Borowiec z Ogrodu Szambala / grupa III

16:00 – 17:30

Open

Aerial Open

Anna Ryczek

16:00 – 17:30

Open

Acro Open

Michał Kudzia

16:00 – 17:30

Open

Joga dla kręgosłupa grupa otwarta

Hania Gryzińska

17:30 – 19:00

Poziom 3

Joga dla ćwiczących 

Wiktor Morgulec

17:30 – 19:00

Open

Acro Open
Michał Kudzia

17:30 – 18:30

Poziom 2

Joga Funkcjonalna

Kasia Marcinkowska

18:00 – 20:00

Obiadokolacja

RESTAURACJA TYSINA p. I

20:00

DYSKOTEKA W KLUBIE KAMIENIOŁOM

Czwartek - 22.08.2019

7:00 – 8:30

Poziom 3

Vinyasa  joga dla ćwiczących 

Michał Kudzia

8:30 – 10:00

Poziom 2

Joga dla ćwiczących 

Wiktor Morgulec

8:30 – 10:00

Poziom 1

Vinyasa  joga dla poczatkujących 

Michał Kudzia

9:00 – 10:00

Open

Ćwiczenia oddechowe 

Anna Ryczek

10:00 – 11:00

Poziom 3

Ćwiczenia oddechowe – przewaga tlenowa
Anna Ryczek

10:00 – 11:00

Open

Joga dla kręgosłupa grupa otwarta

Hania Gryzińska

9:00 – 12:00

Śniadanie

RESTAURACJA TYSINA p. I

12:30 – 13:30

Kuchnia wg 5 przemian – poprowadzi Marzena Andrzejewska, dietetyk i certyfikowany diet coach / grupa I

13:30 – 14:30

Kuchnia wg 5 przemian – poprowadzi Marzena Andrzejewska, dietetyk i certyfikowany diet coach / grupa II

14:30 – 15:30

Kuchnia wg 5 przemian – poprowadzi Marzena Andrzejewska, dietetyk i certyfikowany diet coach / grupa III

16:00 – 17:30

Open

Aerial Open

Anna Ryczek

16:00 – 17:30

Open

Acro Open

Michał Kudzia

16:00 – 17:30

Open

Joga dla kręgosłupa grupa otwarta

Hania Gryzińska

17:30 – 19:00

Poziom 3

Joga dla ćwiczących 

Wiktor Morgulec

17:30 – 19:00

Open

Acro Open
Michał Kudzia

17:30 – 18:30

Poziom 2

Joga Funkcjonalna

Kasia Marcinkowska

18:00 – 20:00

Obiadokolacja

RESTAURACJA TYSINA p. I

20:00 – 21:00

Świadomość ciała poprzez taniec z elementami choreoterapia – poprowadzi Marzena Andrzejewska

Piątek- 22.08.20193

7:00 – 8:30

Poziom 3

Maha Joga

Włodzimierz Łagodzki

8:30 – 10:00

Poziom 2

Joga dla ćwiczących 

Wiktor Morgulec

8:30 – 10:00

Poziom 1

Maha Joga

Włodzimierz Łagodzki

9:00 – 10:00

Poziom 3

Ćwiczenia oddechowe 

Anna Ryczek

10:00 – 11:00

Open

Ćwiczenia oddechowe – przewaga tlenowa

Anna Ryczek

10:00 – 11:00

Open

Joga dla kręgosłupa grupa otwarta

Hania Gryzińska

9:00 – 12:00

Śniadanie

RESTAURACJA TYSINA p. I

12:30 – 13:30

Poprowadzi Agnieszka Majewska, blogerka „Gotuje nie truje” / grupa I

12:30 – 13:30

Poprowadzi autorka metody Olga Szemley / grupa I

13:30 – 14:30

Poprowadzi Agnieszka Majewska, blogerka „Gotuje nie truje” / grupa II

13:30 – 14:30

Poprowadzi autorka metody Olga Szemley / grupa II

14:30 – 15:30

Poprowadzi Agnieszka Majewska, blogerka „Gotuje nie truje” / grupa III

14:30 – 15:30

Poprowadzi autorka metody Olga Szemley / grupa III

16:00 – 17:30

Open

Aerial Open

Anna Ryczek

16:00 – 17:30

Poziom 1

Maha Joga

Włodzimierz Łagodzki

16:00 – 17:30

Open

Joga dla kręgosłupa grupa otwarta

Hania Gryzińska

17:30 – 19:00

Poziom 3

Joga dla ćwiczących 

Wiktor Morgulec

17:30 – 19:00

Poziom 2

Maha Joga

Włodzimierz Łagodzki

17:30 – 18:30

Poziom 2

Joga Funkcjonalna

Kasia Marcinkowska

18:00 – 20:00

Obiadokolacja

RESTAURACJA TYSINA p. I

20:00 – 21:00

Grupa I

KONCERT NA GONGI I MISY

Sala A+B

20:00 – 21:00

Grupa II

KONCERT NA GONGI I MISY

Sala A+B

Sobota - 24.08.2019

7:30 – 10:00

Śniadanie

RESTAURACJA TYSINA p. I

7:30 – 9:00

Open

Maha Joga grupa otwarta

Włodzimierz Łagodzki

7:30 – 9:00

Maraton Jogi

Przygotowanie

Wiktor Morgulec

7:30 – 9:00

Open

Ćwiczenia oddechowe 

Anna Ryczek

10:00 – 12:00

VII GÓRSKI MARATON JOGI
JOGA PONAD PODZIAŁAMI
KONCERT GONGÓW

12:00 – 13:30

Napis JOGA

14:00 – 16:00

Rolnictwo bez pestycydów, żywność bez syntetycznej chemii – spotkania z ekorolnikami poprowadzi Żaneta Geltz

16:00 – 19:00

VEGE GRILL
Taras przy restauracji Tysina 16:00 – 19:00

18:30 – 20:00

Poprowadzi dr Marzanna Radziszewska-Konopka, Vedica Akademia Psychobiologii

Niedziela - 25.08.2019

9:00 – 12:00

Śniadanie

RESTAURACJA TYSINA p. I

7:30 – 9:00

Open 

Maha Joga grupa otwarta

Włodzimierz Łagodzki

7:30 – 9:00

Open

Joga grupa otwarta

Wiktor Morgulec

8:00 – 9:00

Open

Ćwiczenia oddechowe 

Anna Ryczek

9:00 – 10:30

Open

Joga Funkcjonalna

Kasia Marcinkowska

9:00 – 10:30

Open

Aerial Joga

Anna Ryczek

9:00 – 10:30

Open

Joga dla kręgosłupa

Hania Gryzińska

10:00 – 11:30
klub Kamieniołom / parter k. recepcji
Play Video

ODBIERZ DARMOWY KURS JOGI!

Zapisz się, żeby otrzymać mailem 6-dniowy, darmowy kurs jogi. Dowiedz się jak wykonywać sekwencję podstawowych pozycji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Joga-Joga.pl, ul. Perzyńskiego 14D / 37, 01-883 Warszawa, w celu otrzymywania newslettera. Swoje dane podaję dobrowolnie i jestem świadom(a) prawa dostępu do nich oraz ich poprawiania.